Viagra 30'lu Tablet Ürün Görseli

Sertleşme Problemi Çeşitleri

Sertleşme Problemi Çeşitleri

Sertleşme problemi sadece erkeklerde görülen ve son derece can sıkıcı olabilen problemlerden biridir. Sertleşme problemi kendi içinde çeşitli sebeplerden dolayı oluşabilmektedir. Bildiğiniz gibi bu problem kendi içerisinde çeşitlenmektedir ve belli şekillerde ortaya çıkabilmektedir. Bu şekilleri sırası ile aşağıda açıkladık.

1- Genel İktidarsızlık: Bu problem genel olarak her şeye karşı oluşan bir cinsel problemdir. Bu kişinin cinsel organı herhangi bir şekilde sertleşemeyeceğinden dolayı doktora görünmesinde fayda var diyebiliriz. Aynı zamanda internette veya eczanelerde satılan ürünlere de göz atabilirsiniz ancak doktor tavsiyesi almayı unutmayın diyoruz.

cinsel

2- Belli Bir Kişiye Karşı Oluşan İktidarsızlık: Bu sorunda ise belli bir kişiye karşı iktidarsızlık yaşarsınız. Normalde ereksiyon olan cinsel organınız partnerinize geldiği zaman bir türlü ereksiyon haline geçemiyor yani sertleşemiyorsa bu durumda o kişiye karşı bir sertleşememe probleminiz var demektir.

Genel olarak fiziksel olarak bir sertleşme problemi yaşamış olsanız da 2. maddedeki gibi belli bir kişiye karşı oluşan iktidarsızlık büyük ihtimalle bir psikolojik sorun olacağından destek almanızı öneriyoruz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )