Viagra 30'lu Tablet Ürün Görseli

Seks hayatınız için ateşli ipuçları

Seks hayatınız için ateşli ipuçlarıSeks hayatınız için ateşli ipuçları

  Sizler de artık cinsel hayatınızın eski ve klişe olmasın dan sıkıldıysanız ve ilişkisel olarak da bazı şeylerin yolun da gitmediğini düşünüyorsanız cinsel hayatınız için ateşli ip uçlarına ihtiyacınız var demektir. 

   Seks sırasın da rol yapın, bu durum herkesin becerebildiği bir durum değildir. Ancak kadınların bir çoğu ateşli kıyafetler giyip ateşli konuşmalar yapmak dan ne yazık ki çekinmektedir. Bu gibi durumlar da eşiniz ile bazı roller belirlemek cinsel hayatınıza renk katacaktır. 

  Engeller belirleyin, seks hayatınız da engelleri aşmak her zaman seks hayatınıza renk katacaktır. Yatak odanızın dışın da seks yapmak, arabada ya da banyo da seks yapmak cinsel hayatınız da ki engelleri kaldıracaktır. 

  Eğer eşiniz ile her hangi bir seks oyuncağı denemediyseniz şu an tam zamanı olabilir. Heyecanınızı artırmak için titreşimli vibratör ya da penis ya da kullanabilirsiniz. 

  Ön sevişme tutkulu bir seksin vazgeçilmezleri arasın da yer almaktadır. Özellikle uzun süreli ilişkiler de bir dönem sonra kadın ya da erkek ön sevişmeye önem vermeyebilir. 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )