Viagra 30'lu Tablet Ürün Görseli

Sağlıklı ve kaliteli cinsel yaşam önerileri !

Sağlıklı ve kaliteli cinsel yaşam önerileri !Sağlıklı ve kaliteli cinsel yaşam önerileri !

Size engel olacaklar hedefler koymamaya çalışın. Erkeklerin bir çoğu cinsel ilişki süresinin uzun olmasını bir başarı olarak görmektedir. Ancak ilişki süresinin kısa olması cinselliğinizin tatminini düşürmez önemli olan karşılıklı aldığınız haz ve ilişkinizin kalitesidir. Bu neden ile kendinize psikolojik olarak sizleri yıpratacak hedefler koymaktan her zaman vazgeçin.Cinsel işlev bozukluğu yaşıyorsanız mutlaka bu konu da hekiminize başvurunuz.

İlk sefer de yaptığınız erken boşalma da kesinlikle panik olmanızı gerektirecek bir durum yoktur. Erken boşalma tanısı uzun soluklu yaşandığı zaman konulmaktadır ve bunun için düzenli bir cinsel yaşamınızın olması gerekmektedir. Cinsel hayatınızı etkiliyor ise cinsel işlev bozuklukları mutlaka bu konular da yardım alın ve çekinmeyin.

Sağlıklı ve kaliteli bir cinsel yaşam için önemli olan bir kural da hayatınız da ki stresli ve olumsuz yönleri hayatınız dan azaltmaya çalışmak olmalıdır. Psikolojik olarak yaşanan problemleri ne yazık ki cinsel hayatı ciddi anlam da çok etkilemektedir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )