Viagra 30'lu Tablet Ürün Görseli

Erken boşalma ve nedenleri ?

cinselErken boşalma ve nedenleri ?

Erkekler de yaşanan erken boşalma problemi tamamen bir refleks bozukluğudur yani bir kontrolsüzlük olarak görebiliriz. Sistemi kontrol edememe problemidir.  Erken boşalma konusun da tanı koyabilmek için ilk olarak bu sorunu uzun süreli olarak yaşamanız gerekmektedir. Yani yaklaşık olarak 3-6 aylık bir dönem de sürekli olarak bu problemi yaşıyorsanız işte o zaman yardım almanız gerekiyor demektir ve erken boşalma tanısı koyabiliriz. Erken boşalma sorununuz var diyebilmek için aktif bir cinsel hayat geçirmeniz gerekmektedir.

Erken boşalma ve nedenleri hakkın da ilk olarak bu sorunun psikolojik nedenlerden dolayı yaşanan bir problem olduğunu sizlere aktarmamız gerekmektedir. Bir çok erkek yaşam şartların dan dolayı ya da iş hayatının problemlerinden dolayı erken boşalma yaşamaktadır. Yani psikolojik problemler bu sorunu yaşamanıza neden olan faktörler arasında yer almaktadır.

Sizler de cinsel yaşamınız da çok stresli bir insansanız ve cinsel hayatınız da bazı şeyler yolunda gitmiyor ise yardım almanız gerekiyor olabilir. Bu neden ile bu konu da yardım almaktan kaçınmayınız…

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )