Viagra 30'lu Tablet Ürün Görseli

Erkekler seks hakkında ne düşünür ?

Erkekler seks hakkında ne düşünür ?Erkekler seks hakkında ne düşünür ?

Kadın ve erkek arasın da ki seks hakkın da meydana gelen düşünceler gerçekten de çok farklıdır. Kadınlar daha çok duyguları önemserken, erkekler her zaman sonuca odaklı olarak hareket etmektedirler. Peki bir erkek seks hakkın da gerçekten de ne düşünür ? İşte sizlere bu sorunun cevabı.

Kadınlar iki X kromozomun dan erkekler ise bir X bir de Y kromozomun dan oluşmaktadır. Bu neden ile erkekler durmadan seks isteyebilirler. Kadın erkeğin bakışın dan seks isteyip istemediğini anlayabilir, çünkü kadın erkeğe baktığın da erkek mutlaka seks isteyecektir. Erkekler cinsel yaşamların da da aynı araba tutkuları gibi hızlı olmaya bayılırlar. Kadın daha ilişkiye hazır olmadan erkek garajdan arabayı çıkarmaya hazırlanır.

Erkekler için seks her zaman duyguların önüne geçmektedir. Tabi şunu da belirtelim duyguları ile cinsel hayatını geçiren bir çok da erkek bulunmaktadır. Bu neden ile onların da hakkını yememek gerekir. Erkekler kadınları seks yapmaya ikna etmek için çalışırlarken , kadınlar seksten sonra erkekleri uyanık utmak için konuşurlar.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )