Viagra 30'lu Tablet Ürün Görseli

Erkekler hakkın da cinsel bilgiler

cinselErkekler hakkın da cinsel bilgiler

Erkek cinselliği hakkın da sizlere bu yazımız da bilgi vermeye çalışacağız. Erkeklerin bilinmeyen yönleri hakkın da sizlere bilgi vererek bazı durumları açıklığa kavuşturmaya çalışacağız. İşte Erkekler hakkın da cinsel bilgiler !

  1. Erkeklerin bir çoğu ellerini yıkamak istemez ve ellerini cinsel organlarına sürmektedirler. Cinsel organ her hangi bir mikrop saçmaz. Ne kadar kötü gibi görünse de para, bilgisayar klavyesi, kapı tokmaları gibi herkesin dokunduğu şeyler den çok daha iyidir. Bu sebepten ölen bir kadın henüz görülmemiştir.
  2. Erkeklerin bir çoğu fetiştir. Kadın çorapları, sütyenler, dantelli malzemeler, meme, bacak, ayak el gibi bir çok şeye karşı fetiş olabilmektedirler. Erkeklerin büyük bir kısımı fetişin ne olduğunu sapıklıkla karıştırmaktadır.
  3. Boşalmamış ve meni kesesi sperm ile dolmuş erkekler patlamaya hazır bir bomba gibidir. Çoğu zaman bu erkekler mastürbasyon yaptıktan sonra ya da ilişki ile boşaldıktan sonra çok sakinleşirler.
  4. Erkeklerin bir çoğu genel de kız arkadaşları ile buluşmadan önce boşalmazlar. Penissel haz almak ve her şeyin doğal olması için bu şekil de davranmaktadırlar.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )