Viagra 30'lu Tablet Ürün Görseli

Cinselliğin sessiz katili

Cinselliğin sessiz katili Cinselliğin sessiz katili

Yapılan bir çok araştırma gösteriyor ki yüksek tansiyonun cinsel hayat açısın dan ortaya çıkardığı olumsuz etkileri gözler önüne serdiğini bizlere göstermektedir.

Yüksek tansiyon ereksiyon probleminin en önemli nedenlerin den bir tanesidir. Amerika geriyatri derneğinin yaptığı son açıklamalara göre 40 yaş üzeri erkeklerin yaklaşık olarak %49’u sertleşme sorununu yüksek tansiyon dan dolayı yaşamaktadırlar. Yani yüksek tansiyon hastalığı cinselliğin sessiz katili diyebiliriz.

Ülkemiz de her 3 kişi den birisinin yüksek tansiyon rahatsızlığı yaşadığını söyleyebiliriz. Maalesef bu rahatsızlığı yaşayan her 10 kişi den en az 7 si uzman yardımı almıyor. Bu durum da ereksiyon probleminin yaşanmasını son derece normal kılıyor.

Yüksek tansiyon rahatsızlığı penise giden ana damarların kan akışını yavaşlatıyor ve bunun sonucun da penis de sertleşme meydana gelmiyor. Bu neden ile yüksek tansiyon probleminden kurtulmak için mutlaka yardım almanız gerekmektedir.

Sizler de daha mutlu bir cinsel hayat ve gelecek geçirmek için mutlaka yardım alın ve sorununuzu ortadan kaldırın. Cinsellik her zaman sağlık ister…

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )